Pronájem, prodej a servis
Pronájem a prodej
stavebních rozvaděčů

Elektrické rozvaděče se mohou hodit nejenom na stavbách, ale všude tam, kde potřebujete venku dostatečný přívod elektrické energie a máte možnost se na ni někde v blízkosti připojit. Jsou tak skvělou alternativou elektrocentrál, které Vás stojí ještě palivo a které se tedy hodí spíše tam, kam elektřinu možné natáhnout není. 

Je jasné, že v dnešní době se žádná stavba neobejde bez elektrické energie. Možná, že by se svatba dala postavit i bez ní, ale jak dlouho by to trvalo, nechceme ani domýšlet. Způsobů, jak stavbu elektřinou zásobovat, je několik. Pokud máte v dosahu stavby elektřinu, potom je tím nejlepším ale určitě stavební rozvaděč.

Staveništní rozvaděč musí splňovat hned několik náležitostí, kvůli funkčnosti i bezpečnosti. Z ohledu bezpečnosti jsou veškeré náležitosti elektrického rozvaděče přesně stanoveny ČSN, jako prozatímního elektrického zařízení. Součást venkovního zásuvkového rozvaděče musí být také prohlášení o shodě, které je součástí zákona 22/1997 Sb. Elektrické rozvaděče, které Vám můžeme nabídnout, přesně splňují tyto náležitosti, co se funkčnosti týče, tam je velmi důležité, aby byl rozvaděč lehký, a byla s ním snadná manipulace a jeho zapojení.

Nabízíme Vám možnost koupě, či pronájmu stavebních rozvaděčů, které Vám rádi pomůžeme i zapojit. Ačkoliv zapojení elektro venkovního rozvaděče je celkem snadné, pokud elektřině nerozumíte, rozhodně byste se do toho neměli pouštět a raději to svěřit odborníkovi. Pokud se rozhodnete rozvaděč připojovat sami, je potřeba věnovat pozornost návodu k zapojení. Jestliže se však rozhodnete vybrat si jeden z rozvaděčů elektro venkovních u nás, potom si s tím nemusíte dělat starosti a raději můžete i zapojení svěřit do našich rukou.

Nabízíme pronájem stavebních rozvaděčů v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Pardubicích, Liberci, Hradci Králové, Lovosicích, Opavě, Karlových Varech, Českých Budějovicích i v dalších městech.

125 A
  • gumový rozvaděč průchozí 125A, rozměry cca 300x300x484 mm
  • zásuvky – 2×63, 2x32A, 2x230V (4x230V)
  • každá samostatně jištěná

od 300,- Kč / den

63 A
  • gumový rozvaděč průchozí 63A, rozměry cca 300x300x484 mm
  • zásuvky – 3x 32A + 2x230V (4x230V)
  • každá samostatně jištěná pr. Chráničem

od 200,- Kč / den

32 A
  • gumový rozvaděč průchozí 32A, rozměry 300x300x329 mm
  • zásuvky 2x32A, 6x230V
  • každá samostatně jištěná pr. Chráničem

od 140,- Kč / den

Pokud potřebujete zakoupit, či jen pronajmout elektrický rozvaděč, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám ho poskytneme.

Centrála a výdejní místa
Kontaktujte nás

Naše společnost má řadu výdejních míst po celé České republice. Při pronájmu i prodeji elektrocentrál našim zákazníkům nabízíme možnost dopravy až na místo užití nebo odběru.