Potřebujete záložní zdroj do firmy? Není problém!

Od koho ale nakoupit elektrocentrálu?  Možností je spousta, zvláště internetové prezentace jsou působivé, ale jak poznat prodejce, který není jen kancelář a víc nic?
Vždyť k provozování elektrocentrály je potřeba mnohem víc. Nestačí si ji jen pořídit do podniku. Mnohem důležitější je její následný provoz a to je mnohem lepší využít profesionály, který provozují mnoho centrál každý den, jako třeba naše půjčovna elektrocentrál.
Důležité je si uvědomit, jak budete třeba záložní zdroj tankovat. Je potřeba bez řepkové nafta a ADR certifikace řidiče a ADR přepravní nádrž. Což má většinou právě půjčovna elektrocentrál Hujeval.
Je leptedyší koupit záložní zdroj od překupníka v kanceláři nebo od lidí co servisují a půjčují dieselgenrátory každý den?
Pak tu máme i otázku zátěžových testu v naší půjčovně Hujeval dáváme jednou ročně zátěžové testy zdarma. Jak udělá zátěžový test kancelářský překupník?
Řešení poruch je pro nás vpůjčovně elektrocentrál Hujeval mnohem jednodušší, jelikož si vezmeme náhradní záložní zdroj z půjčovny a problematické období vykryjeme. Jak to běžně dopadá? Zákazník, si objedná náhradní záložní zdroj sám a více náklady pak řeší třeba i soudně práce s prodejcem.
Počáteční investice jsou také problém, kancelářský obchodník bude chtít od Vás zálohy a to Vám ještě nic nedodal! U nás v Hujevalu to chodí ale obráceně a úplně jinak.
U nás nabízíme v půjčovně elektrocentrál dlouhodobý pronájem agregátů. Podnik, který chcete pořídit elektrocentrálu, ale nechce investovat velké finanční prostředky, podnik který nechce se starat o provoz záložního zdroje a nemá na to příslušné lidi s certifikací / stojní průkaz/,  může využít nabídku od Hujevalu.
Naše půjčovna elektrocentrál Hujeval pronajme záložní zdroj za ceny, při kterých se nevyplatí záložní zdroj kupovat!  Vše naistaluje a provouje za Vás!


Pro orientaci:
400kVA nová elektrocentrála vyjde na cca 1 300 000,- bez DPH plus ročně servis okolo 50 000 bez DPH
Hujeval pronájem DA 400kVA 12000,- bez DPH komplet se servisem a zátěží každý rok, monitring 24/7/365

Vaše půjčovna elektrocentrál

Centrála a výdejní místa
Kontaktujte nás

Vyřešíme každý problém! Zařídíme elektřinu kdekoliv, kdykoliv a jakémkoliv výkonu.

Celá Česká republika a Slovensko. Při pronájmu elektrocentrál  nabízíme našim zákazníkům možnost všech doplňkových služeb Tj. dopravy, trvalé obsluhy, instalace, trvalé obsluhy atd.

Cenové nabídky a logistika Morava
Cenové nabídky a logistika Čechy