Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Znojmo

Potřebujete půjčit či pronajmout elektrocentrálu na plánovanou odstávku elektřiny? Došlo k nečekanému výpadku proudu a potřebujete náhradní zdroj? Elektrocentrály a dieselagregáty Hujeval jsou Vám v těchto situacích plně k dispozici.

Výpadek elektřiny, ať už plánovaný, či nečekaný, není příliš příjemný a může Vám způsobit nemalé potíže, neboť Vám může například znemožnit výkon Vaší práce. Proto je dobré vědět, na koho se v takových situacích můžete obrátit.

Kdy se Vám může elektrocentrála hodit?

  • Při nečekaném výpadku sítě
  • Při plánované odstávce elektřiny
  • V kalamitních situacích (bouřky, sníh, silný vítr…)
  • Na venkovních akcích různého charakteru (sportovní, kulturní, koncerty, festivaly,…)
  • Při výstavbách silnic či inženýrských sítí
  • Při provozu ski areálů (zasněžování, provoz vleků)

Obraťte se na nás kdykoliv

Pohotovostní dodávka elektrocentrál a dieselagregátů je tu pro Vás 24 hodin denně. Stačí se pouze obrátit na naši zákaznickou linku a ihned můžeme začít Vaši situaci řešit. Máme k dispozici profesionální agregáty různého výkonu. Díky tomu můžeme zajistit elektřinu pro malé i velké akce a budovy různých rozměrů. Profesionální přístup je nám vlastní, stejně jako nízké ceny.

Jestliže plánujete nějakou kulturní akci, je v takovém případě dostatečná zásobárna elektřiny naprostou nutností. Pronájem elektrocentrály je i v těchto případech mnohem výhodnější, než její koupě. Můžeme Vám nabídnout pronájem spolu s profesionální obsluhou, abyste měli vše bez starostí.

Abychom mohli navrhnout co nejefektivnější řešení, rádi si předem přijedeme místo akce prohlédnout.

Kalamitní situace řešíme bezodkladně.

Elektrocentrálu si můžete pronajmout jednorázově, nebo se můžeme domluvit na dlouhodobé spolupráci a navrhneme Vám velmi příznivé partnerské podmínky.

POHOTOVOSTNÍ DODÁVKA ELEKTŘINY 24 HODIN DENNĚ

OBJEDNÁVEJTE ZDE +420 608 774 428

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI