Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Zlín

Elektrocentrály a dieselagregáty jsou nenahraditelné stroje vždycky tehdy, když dojde k výpadku proudu, k odstávce ve vaší firmě nebo když potřebujete napájet techniku, ale zásuvka je daleko. Tyto stroje tedy využijete zejména na venkovních akcích, jako jsou různé festivaly, hudební koncerty, letní kina nebo jakékoli další příležitosti. Potřebné budou také při výstavbách, jak silnic, tak třeba vodovodů. Potřebovali byste si tyto stroje vypůjčit i vy? V tom pádě neváhejte kontaktovat naši spolehlivou půjčovnu Hujeval s.r.o., kde vyjdeme vstříc každému vašemu přání.

Výhody půjčovny Zlín

Každá správná půjčovna by měla poskytovat pouze kvalitní elektrocentrály, které jsou pravidelně kontrolované a které se mohou pyšnit výborným technickým stavem. Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Zlín si pro vás připravila ale spoustu dalších výhod, díky kterým bude pronájem těchto strojů ještě jednodušší a příjemnější, než kdykoliv předtím.

  • Dodávka elektrocentrály až na místo určení
  • Školený odborník ji uvede do provozu a bude na ni po celou dobu dohlížet
  • Po skončení akce, odstávky nebo výpadku dojde k co nejrychlejšímu odklizení a odvezení
  • Možnost využití pohotovostní dodávku elektřiny (především v případě výpadku)
  • Nechejte si zaslat kalkulaci ceny zcela zdarma
  • Pronájem nejenom elektrocentrál, ale také veškerého nezbytného příslušenství

Hodily by se vám elektrocentrály častěji, než jste sami předpokládali? V takovémto případě se vám odkrývají dvě možná řešení. Můžete s námi buď navázat dlouhodobou spolupráci, jež pro vás bude výhodnější, než nyní, nebo si můžete sami koupit vlastní elektrocentrálu. Pokud nemáte zkušenosti s ovládáním, tak bude asi chytřejším nápadem navázání dlouhodobé spolupráce, záleží ale pouze na vašem rozhodnutí.

POHOTOVOSTNÍ DODÁVKA ELEKTŘINY 24 HODIN DENNĚ

OBJEDNÁVEJTE ZDE +420 608 774 428

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI