Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Třebíč

Chystáte nějakou kulturní akci a přemýšlíte, jak ji zásobovat dostatečným množstvím elektrické energie, trápí Vás plánovaná odstávka sítě, která může ohrozit Vaši práci, právě pro tyto a ještě mnohé další situace je Vám k dispozici půjčovna a pronájem elektrocentrál a diesel agregátů Třebíč.

 

Půjčení či pronájem elektrocentrály je ideálním řešením všude tam, kde hrozí nedostatek energie. Kdy takové situace mohou nastat?

  • Pořádání sportovních a kulturních akcí
  • Hudební party, koncerty a festivaly
  • Neočekávaný výpadek sítě
  • Plánovaná odstávka elektřiny
  • Hrozící či již nastalé přírodní kalamity
  • Zasněžování a provoz ski areálů

 

Jsme Vám k službám 24 hodin denně

Jen těžko si dnes dokážeme představit kulturní akce bez osvětlení, či ozvučení. Neočekávaný výpadek sítě může znemožnit práci celým firmám a ty tak mohou přijít o nemalé peníze. Přírodní kalamity mohou vést k dlouhým výpadkům elektrické energie. Ve všech těchto případech je důležité jednat. Proto jsme Vám k dispozici 24 hodin denně. Pronájem či půjčení elektrocentrály se velmi vyplatí. Můžeme Vám garantovat velmi příznivé ceny a to i u situací, které je potřeba akutně vyřešit.

 

Kvalitní stroje, které máme v nabídce, Vám jsou k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Ceny za pronájem stanovujeme individuálně, podle výkonu stroje, dlouhodobosti akce, vzdálenosti, terénu a dalších parametrů. V Případě kalamit situaci řešíme okamžitě. Pokud se jedná o plánovanou akci, je pro nás velmi důležitá obhlídka místa, abychom mohli zhodnotit náročnost a stanovit co nejlepší možné řešení, spolu s kalkulací ceny.

 

Elektrocentrály a dieselagregáty Vám rádi půjčíme jednorázově, či se s Vámi můžeme dohodnout na dlouhodobém pronájmu. Neváhejte nás kontaktovat. Naše profesionální obsluha i kvalitní elektrocentrály jsou Vám k dispozici.

POHOTOVOSTNÍ DODÁVKA ELEKTŘINY 24 HODIN DENNĚ

OBJEDNÁVEJTE ZDE +420 608 774 428

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI