NAŠE PARTNERSKÉ DOMÉNY

www.pronajem-elektrocentral.cz

www.pronajem-kompresoru.cz

www.pujcovna-elektrocentral-brno.cz

www.pronajem-elektrocentraly.cz

www.kompresory-pronajem.cz

www.elektrocentraly-pronajem.cz

www.pujcovna-elektrocentral-valeon.cz

www.pujcovna-elektrocentral-hujeval.cz

www.kompresor-pujcovna.cz

Stavební rozvaděče

Je jasné, že v dnešní době se žádná stavba neobejde bez elektrické energie. Možná, že by se svatba dala postavit i bez ní, ale jak dlouho by to trvalo, nechceme ani domýšlet. Způsobů, jak stavbu elektřinou zásobovat, je několik. Pokud máte v dosahu stavby elektřinu, potom je tím nejlepším ale určitě stavební rozvaděč.

Staveništní rozvaděč musí splňovat hned několik náležitostí, kvůli funkčnosti i bezpečnosti. Z ohledu bezpečnosti jsou veškeré náležitosti elektrického rozvaděče přesně stanoveny ČSN, jako prozatímního elektrického zařízení. Součást venkovního zásuvkového rozvaděče musí být také prohlášení o shodě, které je součástí zákona 22/1997 Sb. Elektrické rozvaděče, které Vám můžeme nabídnout, přesně splňují tyto náležitosti, co se funkčnosti týče, tam je velmi důležité, aby byl rozvaděč lehký, a byla s ním snadná manipulace a jeho zapojení.

Nabízíme Vám možnost koupě, či pronájmu stavebních rozvaděčů, které Vám rádi pomůžeme i zapojit. Ačkoliv zapojení elektro venkovního rozvaděče je celkem snadné, pokud elektřině nerozumíte, rozhodně byste se do toho neměli pouštět a raději to svěřit odborníkovi.

Pokud se rozhodnete rozvaděč připojovat sami, je potřeba věnovat pozornost návodu k zapojení. Jestliže se však rozhodnete vybrat si jeden z rozvaděčů elektro venkovních u nás, potom si s tím nemusíte dělat starosti a raději můžete i zapojení svěřit do našich rukou.

Elektrické rozvaděče se mohou hodit nejenom na stavbách, ale všude tam, kde potřebujete venku dostatečný přívod elektrické energie a máte možnost se na ni někde v blízkosti připojit. Jsou tak skvělou alternativou elektrocentrál, které Vás stojí ještě palivo a které se tedy hodí spíše tam, kam elektřinu možné natáhnout není.

Pokud potřebujete zakoupit, či jen pronajmout elektrický rozvaděč, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám ho poskytneme.

TYP PARAMETRY CENA/DEN
ROZVADĚČE
125A gumový rozvaděč průchozí 125A, rozměry cca 300x300x484mm, 300,-Kč/den
zásuvky – 2×63, 2x32A, 2x230V (4x230V). Každá
samostatně jištěná
63A gumový rozvaděč průchozí 63A, rozměry cca 300x300x484mm, 200,-Kč/den
zásuvky – 3x 32A + 2x230V (4x230V). Každá samostatně
jištěná pr. Chráničem
32A gumový rozvaděč průchozí 32A, rozměry 300x300x329mm, 140,-Kč/den
zásuvky 2x32A, 6x230V, každá samostatně jištěná pr. Chráničem
Více na stránce Ceník

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI