Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Prostějov

Půjčovna či pronájem elektrocentrály při plánovaných odstávkách i nečekaných situacích. Elektrocentrály a dieselagregáty jsou Vám k dispozici všude tam, kde Vás může potkat nedostatek elektřiny.

Situace, kdy Vás může výpadek elektrické energie ohrozit, nejsou příliš příjemné. I plánovaná odstávka Vás může připravit o nemalé peníze, pokud nemůžete odvádět svou práci.

Kdy se elektrocentrály hodí?

  • Při nečekaném výpadku sítě
  • Plánované odstávce elektřiny
  • V kalamitních situacích (bouřky, sníh, silný vítr…)
  • Venkovních akcích různého charakteru (sportovní akce, kulturní akce, koncerty, festivaly,…)
  • Výstavbách silnic, inženýrských sítí a dalších stavebních pracích
  • Pro provoz ski areálů (zasněžování, vlek)

Pohotovostní dodávka elektřiny je Vám k dispozici 24 hodin denně

Našich služeb můžete využít kdykoliv. Profesionální stroje různého výkonu Vám mohou pomoci kdykoliv a kdekoliv. Kromě toho Vám můžeme garantovat velmi dostupné ceny i v kalamitních situacích. Nechcete vydělávat na tom, že naši pomoc nutně potřebujete a účtovat si zbytečně velké ceny.

Pokud plánujete nějakou kulturní akci, je jasné, že v dnešní době se na ní bez elektřiny neobejdete. Proto se Vám vyplatí si elektrocentrálu pronajmout. Koupě kvalitního dieselagregátu není příliš levná záležitost a spoléhat na ty laciné a málo výkonné se rozhodně nevyplácí. Proto je pronájem tím nejlepším možným řešením.

K naší práci vždy přistupujeme velmi profesionálně a zodpovědně. Chcete-li našich služeb využít pro plánovanou akci, přijedeme si místo prohlédnout, abychom mohli stanovit co nejefektivnější řešení.

Kalamitní situace řešíme okamžitě. Poskytneme Vám zásobu energie v případě přerušených kabelů při bouřce, či orkánu, či jiných nepříjemných situacích.

Ať už potřebujete pronájem elektrocentrály jednorázově, či máte zájem o dlouhodobou spolupráci, neváhejte nás kontaktovat.

POHOTOVOSTNÍ DODÁVKA ELEKTŘINY 24 HODIN DENNĚ

OBJEDNÁVEJTE ZDE +420 608 774 428

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI