Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Příbram

Připravujete nějakou sportovní či kulturní akci a lámete si hlavu, jak ji zajistit dostatečné množství elektrické energie? Dělá Vám starosti plánovaná odstávka sítě, která Vám znemožní vykonávat Vaši práci? Pro ty to a mnohé další situace je tu pro Vás půjčovna a pronájem elektrocentrál a diesel agregátů Příbram.

S kvalitní elektrocentrálou se nemusíte bát nedostatku elektřiny za žádných situací.  Kvalitní elektrocentrály a dieselagregáty se Vám můžou hodit na:

  • Sportovní a kulturní akce
  • Hudební akce, koncerty a festivaly
  • Plánovanou odstávku elektřiny
  • Dočasný výpadek sítě
  • Dočasný zdroj energie v kalamitních situacích
  • Zasněžování a provoz lyžařských areálů

Elektrocentrály a dieselagregáty jsou Vám k dispozici 24 hodin denně

Život bez elektřiny si dnes takřka neumíme představit a její nedostatek nám může přinést nemalé potíže. Na kulturních a jiných akcích je nezbytné dostatečné ozvučení a osvětlení, či provoz stánků s občerstvením a nápoji. Výpadek sítě, ať už plánovaný, či neočekávaný, může nepříznivě ovlivnit naši práci a připravit nás tak o klienty. Přírodní kalamity mohou na několik hodin, nebo dokonce dní vyřadit z provozu elektrickou síť. Ve všech těchto situacích je vhodné jednat a obrátit se na naši zákaznickou linku, která je v provozu 24 hodin denně.

Můžeme Vám nabídnout velice kvalitní zdroje na výrobu elektřiny, které mají různý výkon a mohou Vám tak pomoci v mnoha situacích. Ceny za pronájem se mohou lišit podle délky pronájmu, vzdálenosti a dalších parametrů. Můžeme Vám však garantovat opravdu příznivé ceny.

Pokud plánujete nějakou akci, neváhejte se na nás obrátit co nejdříve, abychom si mohli obhlédnout terén a navrhnout to nejlepší řešení právě pro Vaši situaci.

Rádi Vám půjčíme elektrocentrálu jednorázově, ale můžeme se také omluvit na dlouhodobém partnerství za velmi výhodných podmínek.

POHOTOVOSTNÍ DODÁVKA ELEKTŘINY 24 HODIN DENNĚ

OBJEDNÁVEJTE ZDE +420 608 774 428

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI