Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Přerov

Dodávky elektrické energie jsou pojištěné nejrůznějšími způsoby. Nikdo však nemůže zaručit, že elektřina bude fungovat v jakékoliv situaci. Může se stát nehoda, a to například vlivem živelné pohromy. V takovém případě je nutné mít k dispozici elektrocentrálu, která bude udržovat v provozu nezbytně nutná zařízení. Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Přerov nabízí jedinečnou možnost vybrat si z bohatého výběru generátorů elektrické energie vyšších výkonů. Pronájem zajišťuje Hujeval s.r.o., což je provozovatel největší půjčovny elektrocentrál v celé České republice. Je tedy rozumné vybírat z nabídky, která obsahuje mnoho různých variant jak benzínových elektrocentrál, tak vysoce výkonnýchdieselagregátů značky Cummins.

Napájejte zařízení efektivně vyrobenou elektrickou energií

I přesto, že žijeme v moderní době, která je plná nejrůznějších technologií, i tak není rozvodná síť elektrické energie naprosto všude. Je tedy zcela zřejmé, že bude potřeba zařízení, které bude moci vyrábět elektrickou energii tam, kde ji není možné přivést skrz rozvodnou síť. Právě zde se bude angažovat půjčovna. Jak tedy můžete vidět, pro vaše účely pořádání festivalů či jiných kulturních akcí bude pronájem ta nejvýhodnější možnost. Využít nabídku elektrocentrál však mohou i stavbyvedoucí na svých staveništích, kde je nutné napájet elektrickou energií pracovní stroje. Hujeval s.r.o. nabízí řešení pro každého, neboť nabízí elektrocentrály, které:

  • Nabízejí větší výkony až do 950 kVA
  • Jsou podrobovány pravidelným zátěžovým testům
  • V jejich pronájmu je zahrnuta i proškolená obsluha
  • Budou dopraveny na místo dle určení klienta
  • Je možné dodat i veškeré příslušenství

Je tedy zřejmé, že spolupráce s Hujeval s.r.o. bude velmi přínosná. Pro ty, kteří mají v plánu častější pronájem elektrocentrál, je možné sjednat smluvní dlouhodobou spolupráci, ze které plynou výhodnější ceny.

POHOTOVOSTNÍ DODÁVKA ELEKTŘINY 24 HODIN DENNĚ

OBJEDNÁVEJTE ZDE +420 608 774 428

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI