Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Praha

Hujeval s.r.o. se jako jedna z největších půjčoven elektrocentrál v České republice může stát vašim partnerem v situacích, kdy potřebujete zapůjčit kvalitní elektrocentrálu. Elektrický proud je v dnešní době základem pro správnou funkci všech podniků, firem nebo výroben, proto je velmi těžké si bez něj představit každodenní život. Občas se ale stane, že dojde k výpadku. Ne na všech místech je elektřina navíc k dispozici. Právě v takovýchto případech přicházejí na řadu elektrocentrály. Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Praha je spolehlivým řešením pro každého náročného klienta, tedy i pro vás.

Na festival nebo při odstávce

Využití elektrocentrál je opravdu velmi široké. Najdou své uplatnění na mnoha místech a ve spoustě různých situací. Podívejte se pro představu, kde všude byste mohli elektrocentrály v rámci Prahy využít:

  • Kulturní akce
  • Festivaly, koncerty a další hudební akce
  • Sportovní akce
  • Diskotéky
  • Plánované odstávky ve firmách
  • Pomoc při nečekaném výpadku
  • Výstavby vodovodů, silnic a podobně

Stoprocentně bezpečné

Všechny naše elektrocentrály jsou pravidelně testovány. Provádí se zátěžový test, který dokáže odhalit veškeré problémy či skryté vady. Pravidelný servis je také samozřejmostí, kterou nelze podcenit nebo vynechat. Můžete mít tedy jistotu, že vámi zapůjčený produkt bude doopravdy kvalitní, spolehlivý a hlavně také plně bezpečný.

Zjistili jste, že byste elektrocentrálu potřebovali častěji, než jste předpokládali? Je pochopitelné, že samotná koupě by se vám v tomto případě vyplatila více, nežli samotný pronájem. Naše společnost Hujeval s.r.o. kromě pronájmu nabízí také možnost zakoupit elektrocentrály značky Cummins, a to včetně veškerého potřebného příslušenství, které potřebujete k plynulému provozu.

POHOTOVOSTNÍ DODÁVKA ELEKTŘINY 24 HODIN DENNĚ

OBJEDNÁVEJTE ZDE +420 608 774 428

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI