Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Plzeň

Výpadek proudu? Plánovaná odstávka? Ve všech těchto a mnoha dalších případech přijde vhod kvalitní elektrocentrála, která dokáže zachránit situaci. Dokáže totiž dodávat veliké množství energie, která je potřeba pro udržení provozu ve vaší firmě nebo kdekoliv jinde. Pokud se tedy dostanete do nějaké takové situace, tak věřte, že právě půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Plzeň bude tou nejlepší volbou. Na Hujeval s.r.o. se můžete spolehnout kdykoliv, doslova čtyři a dvacet hodin denně.

Pronájem se vám vyplatí

V případě, že budete mít zájem o pronájem, je dobré nechat zažádat o předběžnou bezplatnou kalkulaci ceny. Dozvíte se, kolik peněz za dané služby zaplatíte a zároveň budete příjemně překvapení, že ceny nebudou vůbec tak vysoké, jak jste se třeba obávali. Dalším krokem je přesné domluvení místa a času, aby odborníci věděli, kdy a kam mají přijet. Se službami, které následují, budete opravdu velice spokojení. Proškolená obsluha se postará nejenom o zapojení a zprovoznění stroje, dále ho bude také po celou dobu sledovat, aby nedošlo k žádné poruše nebo jinému problému. Jakmile to všechno skončí, tak dojde k svižnému odvozu elektrocentrály. Pokud si tedy objednáte tyto služby, tak vaše starosti budou naprosto minimální.

Společnost Hujeval s.r.o. poskytuje hned několik služeb, mezi které patří:

  • Pronájem elektrocentrál a dieselagregátů
  • Prodej elektrocentrál značky Cummins
  • Kompletní servisní služby
  • Pronájem veškerého potřebného příslušenství (kabelové přejezdy, rozvaděče, připojovací sady, kabely…)
  • Výroba vlastních rozvaděčů v různých velikostech

Když elektrocentrály, tak jedině od Hujeval s.r.o. Těšit se můžete na individuální přístup, díky kterému nebude problémem navázat třeba i dlouhodobější spolupráci.

POHOTOVOSTNÍ DODÁVKA ELEKTŘINY 24 HODIN DENNĚ

OBJEDNÁVEJTE ZDE +420 608 774 428

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI