Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Olomouc

Půjčovna elektrocentrál je záchranou pro všechny ty, které postihl výpadek elektrického proudu, kteří plánují ve své firmě odstávku anebo také pro ty, kteří potřebují zdroje energie na festivaly, sportovní akce či na provoz ski areálů. Sami vidíte, že využití elektrocentrál je poměrně obsáhlé a rozhodně nezahrnuje pouze jednu oblast. Pokud máte o nějaký takový stroj zájem, tak je tu pro vás půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Olomouc, která vám dokáže poskytnout elektrocentrály přesně podle vašich potřeb. Pronájem je navíc cenově dostupný, díky čemuž si to může dovolit doopravdy každá firma.

Pohotovostní dodávka

Došlo k neočekávanému výpadku proudu? Netušíte, co s tím máte udělat, jak udržet vaši firmu stále v chodu? V takovéto situaci je vlastně jediným řešením právě elektrocentrála, která dokáže dodat dostatek energie na udržení chodu všech strojů ve vaší firmě. Pokud tedy nechcete, aby došlo k obrovským ztrátám a komplikacím ve výrobě, tak neváhejte využít pohotovostní dodávku elektřiny. Stačí nás kontaktovat na nonstop lince, kde nám můžete popsat konkrétní problém. Okamžitě začneme reagovat, aby došlo k co nejrychlejšímu vyřešení vašeho problému.

Určitě si kladete otázku, proč zrovna Hujeval s.r.o.? Na tuto odpověď existuje spousta různých odpovědí, která přesvědčí právě vás?

  • Jedna z největších půjčoven dieselagregátů a elektrocentrál v České republice
  • Dodávka energie dvacet čtyři hodin denně
  • Možnost pronájmu i koupě elektrocentrál značky Cummins
  • Stroje jsou ve stoprocentním technickém stavu díky pravidelnému servisu a zátěžovým testům
  • Možnost bezplatné nezávazné cenové kalkulace
  • Dodej zapůjčeného stroje i veškerého příslušenství až na vámi zvolené místo
  • Provoz pod dohledem proškolené obsluhy

POHOTOVOSTNÍ DODÁVKA ELEKTŘINY 24 HODIN DENNĚ

OBJEDNÁVEJTE ZDE +420 608 774 428

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI