Naše společnost vznikla začátkem roku 2012 a nabízí pronájem a půjčovnu elektrocentrál. Mimo to zajišťujeme prodej náhradních dílů Cummins k elektrocentrálám a olejových filtrů Fleeguard.

Společnost Hujeval s.r.o. má k dispozici několik vlastních elektrocentrál od výkonu 150 kVa po 900kVA.

Pokud hledáte dobrý pronájem elektrocentrál, neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem, rádi pro Vás vybereme k půjčení takové elektrocentrály, které budou vyhovovat Vašim požadavkům.

Naší prací je dodávka kompletních služeb, od návrhu technického řešení až po jeho realizaci. Snažíme se nabízet profesionální služby za dobré peníze, a patříme proto k předním českým firmám provozujících půjčovnu elektrocentrál a diselagregátů.

Ceny jednotlivých strojů najdete u nabídky jednotlivých strojů a v záložce ceník. Upozorňujeme, že uvedené ceny platí pro jednorázové zakázky. Můžeme nabídnout možnost dlouhodobé spolupráce a oboustranně výhodného smluvního partnerství.

Nabízíme i náhradní díly potřebné k provozu elektrocentrál – olejové, naftové a vzduchové filtry (značky Fleetguard), nově i tlaková čidla oleje.

 

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI