Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Liberec

V dnešní době se všechno točí kolem elektrické energie. Umíte si tedy představit, že by došlo k omezení jejího přísunu? Naše společnost Hujeval s.r.o. na to myslela a poskytuje řešení, jak z takovéto situace ven. Pokud dojde k výpadku energie, plánované odstávce nebo třeba když budete potřebovat dodávat energii na festivalu či jiné akci, tak je nejvýhodnější využít kvalitní elektrocentrály. Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Liberec je skvělou možností, jak získat na požadovaný čas elektrocentrálu či dieselagregát, který tolik potřebujete.

Výborné podmínky pronájmu

Půjčovna nabízí opravdu velmi výhodné podmínky, díky kterým pro vás bude samotný pronájem opravdu hračka. Co všechno můžete od naší společnosti Hujeval s.r.o. v rámci pronájmu očekávat?

  • Pronájem elektrocentrál, dieselagregátů a veškerého příslušenství
  • Možnost pohotovostní dodávky energie
  • Odborníky lze kontaktovat nonstop
  • Doprava vybavení na místo určení, zapojení, zprovoznění, kontrola během celé doby provozu a následné složení a odvoz v ceně
  • Možnost dlouhodobé spolupráce, která bude pro obě strany výhodnější

Víme, co půjčujeme

Veškeré elektrocentrály a dieselagregáty jsou ve výborném technickém stavu. Procházejí totiž pravidelně servisem, aby se odhalilo, zda je všechno doopravdy v pořádku. Samozřejmostí jsou i pravidelné zátěžové testy, které naopak odhalí to, zdali stroj pracuje stále tak intenzivně, jak má. Víme zkrátka, co nabízíme a co půjčujeme. Nemějte tedy obavy, že by byla vámi zapůjčená elektrocentrála poškozená, nefunkční nebo že by s ní byly nějaké problémy. To vůbec ne, můžete se těšit na skutečně perfektní služby v oblasti pronájmu, a to už jen proto, že Hujeval je jednou z největších a nejvýznamnějších půjčoven elektrocentrál a dieselagregátů v České republice.

POHOTOVOSTNÍ DODÁVKA ELEKTŘINY 24 HODIN DENNĚ

OBJEDNÁVEJTE ZDE +420 608 774 428

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI