Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Jablonec nad Nisou

Výpadek elektrické energie anebo festival. Víte, co mají tyto dvě naprosto odlišné věci společné? No přece potřebu elektrocentrály. Jak jinak byste mohli zásobovat elektrickou energií místa, kde se elektřina nenachází? Právě proto je důležité vědět, kdo vám může tato zařízená nabídnout. Elektrocentrály, které lze označit i jako dieselagregáty anebo generátory elektrické energie, mají velmi důležitou funkci, a to tam, kde není k dispozici rozvodná síť. Elektrocentrály lze tedy využít na nejrůznějších místech, od již zmíněných festivalů, přes stavby, až po plánované odstávky elektrické energie. Při výběru musíte vědět, jaké nároky na elektrocentrálu budete mít. Zásadní je totiž výběr vhodného výkonu. S výběrem vám však mohou pomoci odborníci z firmy Hujeval s.r.o., což je provozovatel největší půjčovny elektrocentrál v České republice.

Ideální kombinace výkonu a spolehlivost je zásadní

Elektrocentrály musí pracovat zcela spolehlivě, ale také dostatečně výkonně, aby vůbec mohla splnit očekávání svého provozovatele. Hujeval s.r.o. se stará o veškerá svá zařízení s tou největší péčí. Pro vás to znamená jistotu spolehlivosti, a to v případě jakéhokoliv zařízení spadající pod správu firmy Hujeval s.r.o.. Kromě mimořádné péče však naše společnost nabízí ještě další výhody, jako třeba:

  • Pronájem veškerého příslušenství (rozvody, dráty, kabelové přejezdy)
  • V ceně pronájmu je zahrnuto i dopravné všeho zařízení na vámi určené místo
  • O provoz elektrocentrál se postará odborná obsluha

V rámci pronájmu je možné vybírat z velkého množství dieselagregátů i elektrocentrál. Nabízíme výkony od 30 kVA až do celých 950 kVA. Pronajmout si tedy můžete jak menší elektrocentrálu pro osobní potřeby, tak obrovský dieselagregát pro napájení náročných elektronických zařízení. Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Jablonec nad Nisou Hujeval s.r.o. splní očekávání každého zákazníka.

POHOTOVOSTNÍ DODÁVKA ELEKTŘINY 24 HODIN DENNĚ

OBJEDNÁVEJTE ZDE +420 608 774 428

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI