Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Frýdek Místek

Elektrocentrály mají nenahraditelnou funkci při napájení různých kulturních akcí, stavenišť, zahradních slavností, anebo třeba při živelných pohromách. Tato zařízení zkrátka dokážou dodávat elektrickou energii tam, kde je potřebná. Většinou je to v místech, kde není přístup ke klasické rozvodné síti. Potřeba tohoto zařízení může být buď plánovaná, což je případ festivalu, staveniště či třeba plánované odstávky elektrické energie, ale také neplánovaná, což nastane například při živelné pohromě. Z tohoto důvodu je tu půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů Frýdek Místek, kde najdete elektrocentrály a dieselagregáty různých výkonů.

Elektrická energie bude tam, kde jí je potřeba

A protože co zákazník, to naprosto jiné požadavky, je možné vybírat z nepřeberného množství elektrocentrál. Naše společnost Hujeval s.r.o. je vám schopna dodat takřka jakýkoliv dieselagregát. Nezáleží tedy na tom, zdali právě potřebujete spíše menší elektrocentrálu o výkonu 35 kVA, anebo vám stěží postačí obrovský dieselagregát ve velikosti kontejneru o výkonu 800 kVA. O všechny požadavky v rámci této oblasti se dokážeme postarat zcela hravě.

Co jiného vám Hujeval s.r.o. může nabídnout?

  • Prodej elektrocentrál značky Cummins
  • V případě zájmu bezplatná a nezávazná cenová kalkulace
  • Možnost pronajmutí kromě elektrocentrály i všeho potřebného příslušenství
  • Pohotovostní dodávky elektřiny
  • Odborná obsluha elektrocentrál
  • Mnoho let zkušeností

Uvidíte, že spolupráce s největší půjčovnou elektrocentrál v České republice bude určitě příjemná záležitost, které se nebudete bránit ani v budoucnu. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám bude kvalitní a výkonný dieselagregát hodit. Pro všechny případy je tu Hujeval s.r.o., což je jasná volba v případě zájmu o pronájem generátorů elektřiny.

POHOTOVOSTNÍ DODÁVKA ELEKTŘINY 24 HODIN DENNĚ

OBJEDNÁVEJTE ZDE +420 608 774 428

SPOLUPRACUJÍ  S NÁMI